Dzień Wszystkich Świętych, Rocznica śmierci, Urodziny,
Święta Bożego Narodzenia, Święto Wielkiej Nocy

 

   Są takie dni w roku, kiedy to naszym obowiązkiem jest pamiętać o grobach zmarłych, bliskich nam osób. Wtedy to, odwiedzamy groby bliskich, aby pomodlić się w ich intencji. Wyrazem pamięci o zmarłym jest czysty i zadbany grób, a na min zapalony znicz i położone kwiaty. To jak wygląda miejsce spoczynku bliskiej osoby, świadczy o naszej pamięci o tej osobie, to nasz wyraz miłości i szacunku do zmarłego.

   Różne sytuacje życiowe nie zawsze pozwalają nam być przy grobie bliskiej osoby. Nasze usługi skierowane są do wszystkich, którzy nie mają możliwości osobiście zaopiekować się grobem. Przyczyną jest odległość naszego miejsca zamieszkania od cmentarza, na którym jest grób bliskiej osoby. To również stan zdrowia bardzo często mimo szczerych chęci nie pozwala nam na osobistą opiekę nad grobem. Są to także obowiązki i problemy życia codziennego, które często nas przerastają i uniemożliwiają wygospodarowanie czasu na opiekę nad grobem.

 

  Memento kompleksowa opieka cmentarna świadczy szereg usług, w tym sprzątanie i mycie grobów wraz z zapaleniem zniczy i położeniem kwiatów oraz inne prace porządkowe, które szczegółowo opisane są w zakładce Oferta.

   Państwa współpraca z Memento, to dowód, że Państwo pamiętają o zmarłym i noszą tę osobę w sercu, gdyż na czystym i zadbanym grobie będzie się palił znicz i leżeć będą świeże kwiaty. Aby mieli Państwo gwarancję realizacji zamówienia i że zostało ono wykonane zgodnie z Państwa oczekiwaniami,  zlecona usługa jest dokumentowana Państwu przez zrobienie zdjęć grobu przed i po wykonaniu usługi. Następnie zdjęcia wysyłane są Państwu e-mailem lub pocztą tradycyjną.

 

Usługi Memento świadczone są na terenie miasta Konina i okolic (lista Cmentarzy).

Dla Państwa komfortu usługi zamówić można:

- drogą elekrtoniczną, wysyłając zapytanie na maila:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- osobiście, w biurze firmy przy ulicy Kolskiej 59 w Koninie

(naprzeciw Cmentarza Parafii św. Bartłomieja)

 

Wszelkie zapytania prosimy kierować na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.